ریک و مورتی فصل ۵ قسمت ۹ و ۱۰

2 سپتامبر 2021
۰ 58 views

Rick-and-morty

ریک و مورتی، یک مجموعه تلویزیونی کمدی انیمیشنی ویژه ردهٔ سنی بزرگسالان  است که توسط Justin Roiland  و Dan Harmon برای شبکه Adult Swim  تهیه شده‌است.

اگر شما هم از طرفداران این مجموعه جذاب تلویزیونی هستید، حتماً می‌دانید که فصل ۵ام این سریال با وقفه مواجه شده است.

قسمت نهم این سریال که قرار بود در تاریخ ۱۵ آگوست منتشر شود برای چندین هفته به تعویق افتاده است.

در سال ۲۰۱۸ Adult Swim و تهیه کنندگان این انیمیشن برای ساخت ۷۰ اپیزود قرارداد منعقد کردند و سری جدید این سریال از تاریخ ۲۰ ژوئن شروع شد و به صورت منظم هر یکشنبه یک قسمت از آن منتشر می‌شد.

Rick-and-morty

در سری پنجم این انیمشن با این‌که بسیاری از قسمت‌ها با استقبال فراوان طرفداران مواجه شد ولی قسمت‌هایی هم نسبت به استاندادهای گذشته این انیمشن افول کرده بود.

با این حال قسمت هشتم تا حد زیادی ضعف‌های قسمت‌های قبلی را جبران کرد. در این قسمت، با وجوهی از گذشته ریک، بزرگترین دانشمند جهان ( نه تنها در روی زمین بلکه در کل عالم هستی) آشنا می‌شویم که تاکنون از آن‌ها بی خبر بودیم از جمله داستان رفاقت ریک با مرد پرنده ای. یا این‌که چرا بقیه ریک‌ها از وی به شدت متنفرند.

Dan Harmon و Justin Roiland  تهیه کنندگان انیمشن برای قسمت آخر یک سورپرایز دارند. قسمت نهم و دهم قرار است با هم منتشر شوند و مدت زمان آن یک ساعت خواهد بود. آخرین خبر اعلام شده این است که قسمت نهم و دهم  در تاریخ ۵ سپتامبر منتشر خواهند شد.هنوز دلیل تاخیر این دو قسمت پایانی مشخص نشده استRick-and-morty

از بخش‌های کوتاهی که از قسمت نهم منتشر شده می‌توان حدس‌هایی زد که داستان این قسمت در چه موردی خواهد بود. مورتی بدون اجازه تفنگ پورتال ریک را برداشته است و ریک که از این واقعه به شدت عصبانی است می‌خواهد مورتی را با یک مورتی دیگر جایگزین کند.

 

تاکنون نام دو قسمت آخر که قرار است با هم منتشر شوند مشخص شده است Forgetting Sarick Mortshall و Rickmurai Jack . که اولی به فیلم Forgetting Sarah Marshall  اشاره دارد و دومی به فیلم Samurai Jack .

از روی نام می توان حدس زد

 که قسمت ۹ به جدایی مورتی از ریک اشاره دارد و قسمت ۱۰ به بازگشت سامورائی یا ریکامورائی جک.

پیشنهاد می‌کنم این سریال جذاب را از سایت ما دانلود کرده و مشاهده نمایید.

دیدگاه کاربران